VEVOR PL PL
Wybierz kraj/region, język i walutę, którą preferujesz podczas zakupów.
Dostawa do
Your Address
Witam, Zaloguj się
Konto & zamówienie
Bezpłatna Dostawa 30-dniowe Zwroty Bez Kłopotów 12-miesięczna Gwarancja
VEVOR 20" Myjka ciśnieniowa do czyszczenia powierzchni z uchwytami i kółkami, Urządzenie do czyszczenia betonu ze stali nierdzewnej 4500 Max PSI, złącze 3/8" i adapter 1/4" Myjka ciśnieniowa Mocowanie do podłogi, Do podjazdu, patio VEVOR 20" Myjka ciśnieniowa do czyszczenia powierzchni z uchwytami i kółkami, Urządzenie do czyszczenia betonu ze stali nierdzewnej 4500 Max PSI, złącze 3/8" i adapter 1/4" Myjka ciśnieniowa Mocowanie do podłogi, Do podjazdu, patio VEVOR 20" Myjka ciśnieniowa do czyszczenia powierzchni z uchwytami i kółkami, Urządzenie do czyszczenia betonu ze stali nierdzewnej 4500 Max PSI, złącze 3/8" i adapter 1/4" Myjka ciśnieniowa Mocowanie do podłogi, Do podjazdu, patio VEVOR 20" Myjka ciśnieniowa do czyszczenia powierzchni z uchwytami i kółkami, Urządzenie do czyszczenia betonu ze stali nierdzewnej 4500 Max PSI, złącze 3/8" i adapter 1/4" Myjka ciśnieniowa Mocowanie do podłogi, Do podjazdu, patio VEVOR 20" Myjka ciśnieniowa do czyszczenia powierzchni z uchwytami i kółkami, Urządzenie do czyszczenia betonu ze stali nierdzewnej 4500 Max PSI, złącze 3/8" i adapter 1/4" Myjka ciśnieniowa Mocowanie do podłogi, Do podjazdu, patio VEVOR 20" Myjka ciśnieniowa do czyszczenia powierzchni z uchwytami i kółkami, Urządzenie do czyszczenia betonu ze stali nierdzewnej 4500 Max PSI, złącze 3/8" i adapter 1/4" Myjka ciśnieniowa Mocowanie do podłogi, Do podjazdu, patio VEVOR 20" Myjka ciśnieniowa do czyszczenia powierzchni z uchwytami i kółkami, Urządzenie do czyszczenia betonu ze stali nierdzewnej 4500 Max PSI, złącze 3/8" i adapter 1/4" Myjka ciśnieniowa Mocowanie do podłogi, Do podjazdu, patio
GYQXJBMQJQBXLU1JFV0

VEVOR 20" Myjka ciśnieniowa do czyszczenia powierzchni z uchwytami i kółkami, Urządzenie do czyszczenia betonu ze stali nierdzewnej 4500 Max PSI, złącze 3/8" i adapter 1/4" Myjka ciśnieniowa Mocowanie do podłogi, Do podjazdu, patio

1085.99zł
1085.99
Zaoszczędź do 15% dzięki cenie PRO. Zarejestruj się, aby uzyskać bezpłatne konto PRO.

508 mm

 • 609,6 mm
 • 380 mm
 • 457,2 mm
 • 508 mm

Stal nierdzewna

 • Stal nierdzewna
 • Plastikowy

Poręcz

 • Poręcz
 • Nie
 • z kołami
 • Z Rodem

O tej pozycji

 • φ 508 mm Szybki i wydajny: Dzięki dużemu przepływowi wynoszącemu 14,7 l/min zapewnia równomierne czyszczenie, nie pozostawiając ani centymetra podłogi nietkniętego. Niezależnie od tego, czy jest to duże zadanie, czy codzienne sprzątanie, tarcza czyszcząca φ 508 mm poradzi sobie z tym z łatwością. Ciesz się skutecznym sprzątaniem, które oszczędza czas i wysiłek.
 • Szybkozłącze 3/8": Wyposażone w standardowe szybkozłącze 3/8" i zestaw szybkozłączy 1/4", zapewniające płynne połączenia. Klucz wyposażony w włącznik pozwala rozpocząć czyszczenie jednym naciśnięciem, dzięki czemu jest to łatwiejsze.
 • Wysokie ciśnienie wody 4500 PSI: Dzięki mocy znamionowej 2465 PSI, maksymalnemu ciśnieniu wody do 4500 PSI i technologii szybkiego obracania się o 360° z podwójną dyszą na dole, szybko eliminuje błoto i brud. Pożegnaj walkę z uporczywymi plamami.
 • Z podwójnym uchwytem: skonfigurowany z obrotowym uchwytem w połączeniu z obrotowymi kółkami, które umożliwiają swobodną regulację kierunku czyszczenia. Obrotowe dysze i szczotki zapewniają suchość podczas czyszczenia oraz zapewniają dokładne i precyzyjne czyszczenie.
 • 8 profesjonalnych akcesoriów: Produkt jest wyposażony w 8 profesjonalnych akcesoriów, w tym złączki do węży i ​​zestawy adapterów, które pomogą Ci szybciej rozpocząć sprzątanie. W zestawie znajduje się również 1 igła do udrażniania, która w razie potrzeby usuwa blokady.

Najczęściej Kupowane Razem

Ludzie, którzy kupili ten przedmiot, kupili również

VEVOR 20" Myjka ciśnieniowa do czyszczenia powierzchni z uchwytami i kółkami, Urządzenie do czyszczenia betonu ze stali nierdzewnej 4500 Max PSI, złącze 3/8" i adapter 1/4" Myjka ciśnieniowa Mocowanie do podłogi, Do podjazdu, patio
508 mm Stal nierdzewna Poręcz
Pozostało tylko 1, zamów wkrótce
Myjka wysokociśnieniowa VEVOR – sprawia, że ​​czyszczenie staje się dziecinnie proste
VEVOR 20
VEVOR 20
Dzięki szybkiemu złączu i wbudowanym dyszom obrotowym brud nie stanowi już problemu. Wytrzymały materiał ze stali nierdzewnej gwarantuje trwałość, a jednocześnie jest odporny na rdzę, dzięki czemu ten produkt jest niezawodnym wyborem dla Twoich potrzeb związanych z czyszczeniem
VEVOR 20
VEVOR 20
Dzięki wysokiemu ciśnieniu wody wynoszącemu maksymalnie 4500 PSI rozwiązuje trudne zadania czyszczenia za jednym razem. Brud nie ma gdzie się ukryć, co sprawia, że ​​sprzątanie staje się wydajniejsze.
VEVOR 20
VEVOR 20
Niezależnie od tego, czy są to plamy z błota, ptasie odchody czy plamy z cegieł, wszystkie można wyczyścić za jednym razem, bez konieczności wielokrotnego czyszczenia. Koniec z zmaganiem się z plamami i martwieniem się o problemy z brudem.
VEVOR 20
VEVOR 20
System podwójnych dysz o kącie natrysku 25° pokrywa większy obszar i pozwala na bardziej kompleksowe czyszczenie. Dwukierunkowa konstrukcja dyszy kieruje ciśnienie wody we wszystkich kierunkach, dzięki czemu brud nie ma dokąd uciec.
VEVOR 20
VEVOR 20
Niezależnie od tego, czy wjeżdżasz do garażu, na taras, do ogrodu czy na basen zewnętrzny – dzięki tej tarczy czyszczącej Twoje sprzątanie będzie dziecinnie proste.
VEVOR 20
VEVOR 20

Specyfikacja

Numer modelu przedmiotu
BS20S
Główny materiał
stal nierdzewna
Masa netto (ze wszystkimi akcesoriami)
10,5 kg (23,15 funta)
Wymiary przedmiotu
520 x 520 x 80 mm (20,47 x 20,47 x 3,15 cala)
Średnica zewnętrzna dysku czyszczącego
φ 508 mm (20 cali)
Maksymalne dopuszczalne ciśnienie
4500 PSI
Natężenie przepływu wody
14,7 l/min (3,9 gal/min) ± 5%
Pytania i odpowiedzi
1 pytania
do jakiego urządzernia można tą szczotkę połączyć, czy może to być KARCHER
Podłącz go w miarę możliwości do komercyjnej maszyny z pompą wału korbowego.
Przez vevor

Opinie klientów

Oceny według funkcji

 • 4.7
 • 4.8
 • 4.8
 • 4.9
 • Zobacz więcej Zobacz mniej
46 Recenzje
Wyczyść filtry
Robin R. Robin R.
great purchase
Easy to assemble and easy to use. Best used with a 4000psi pressure washer
steven bingley steven bingley
Quality
The build quality is first class on this product, a good size for quicker cleaning and a very good price compared To the marketplace, delivery was fast as well, thanks
Joseph Dayani Joseph Dayani
Great Product and it works very well
Great Value excellent quality well worth the price.
Diana C. Munoz Diana C. Munoz
It works!
I love the results with this surface cleaner, the wheels made it easy to operate and you see the different immediately when you are washing the driveway.
jnr jnr
Amazing, quick, brill product
Amazing cleaner, used it for my drive way and made it soo quick with this
Alan newton Alan newton
Mr
Was very happy with this product it works very well and at a very reasonable price shipping was very quick as well overall very impressed
Swedishchop Swedishchop
Patio Cleaner
Top purchase… I can’t normally be bothered writing reviews but was compelled to write something positive about this little beauty. I have used the plastic main brand varieties before and this surpasses them with ease. Nice quality, worked straight out of the box and did a fantastic job hooked up to my petrol pressure washer. Very little over spray so kept everything clean and managed to keep my trainers dry. If using commercially or uneven surfaces I would get one with a handle rather than swinging it around on the supplied lance. All in all great purchase. Thanks.
Maverick Maverick
Great Service and Great Quality Accessory
I've never been happier about this than i am now. The delivery was quick, the accessory was great.....awesome quality and awesome service
Jeff Smith Jeff Smith
Mr
Arrived slightly damaged but straightened the wheel out myself. Works perfectly well, a really good tool for cleaning all hard surfaces. The hose needs a better fixing in the stay as it moves around a lot. If you are using on a daily basis buy the one with the handles. Overall very pleased with it.
Martin Martin
Mr
This is basically a good cleaner but is let down by design or poor quality control in manufacturing. Two of the three jets were misaligned with one being a full 90 degrees out. The jets are an extremely tight fit with heat being needed to undo them (as stated in the handbook). You then need loads of ptfe tape or a suitable washer to get them to tighten in the correct position in line with the rotating arm. It works well now I've done it but be aware if you buy one.

Ludzie którzy oglądali ten przedmiot oglądali również

Wskazówki i inspiracje
TOUGH TOOLS, HALF PRICE