Wszystko

O VEVOR

VEVOR to wiodąca marka, która specjalizuje się w sprzęcie i narzędziach. Wraz z tysiącami zmotywowanych pracowników, VEVOR jest zaangażowany w dostarczanie majsterkowiczom i profesjonalistom wytrzymałego sprzętu i narzędzi w najniższych cenach. Dziś VEVOR zadowolił ponad 10 milionów klientów w ponad 200 krajach i regionach.

VEVOR ma jeden z NAJLEPSZYCH innowacyjnych zespołów technicznych, które zawsze stosują hasło marki VEVOR – wytrzymały sprzęt i narzędzia, płacą mniej. Szczycimy się szybką dostawą, 30-dniowym bezpłatnym zwrotem i całodobową obsługą klienta, która zawsze spełnia i przewyższa oczekiwania naszych klientów.

Naszym celem jest zapewnienie, że twardy sprzęt i narzędzia, których szukasz, są w najniższej cenie. Pozwól firmie VEVOR zakończyć Twoją pracę łatwiej i przyjemniej.

Dostawa w 2 dni

Nasza dostawa jest tak szybka jak 2 dni

24/7 Całodobowa obsługa klienta

Profesjonalny zespół obsługi klienta dyżurny przez 24 godziny i przez cały rok w celu zaspokojenia twoich zmartwień

Ponad 10 mln fanów

W sumie ponad 10 milionów fanów i użytkowników na całym świecie

10  lat

Specjalizujemy się w narzędziach i sprzęcie od 10 lat

Dlaczego VEVOR

Wygodny ekspres
Przystępna cena
Najwyższej jakości
Metoda płatności
Globalne magazyny
Partner spółdzielczy
Bezproblemowe zakupy

Wygodny ekspres

Szybka i bezpieczna dostawa VEVOR ściśle współpracuje z dostawcami usług logistycznych i agentami z głównych krajów na całym świecie, obejmując cztery rodzaje transportu: „morski, lądowy, lotniczy i kolejowy”. Rozległy magazyn i wydajny system logistyczny zapewniają dostawę towarów w ciągu 2 do 6 dni.

Przystępna cena

Wspierany przez globalny łańcuch dostaw premium, VEVOR ma absolutną przewagę cenową, dostarczając naszym klientom opłacalne produkty wysokiej jakości. Zawsze będziemy praktykować hasło marki VEVOR – mocny sprzęt i narzędzia, płacimy mniej.
Dostawca
Oszczędności kosztów są przekazywane na Ciebie
Konsument

Najwyższej jakości

VEVOR posiada dobrze dobrane wysokiej jakości i opłacalne produkty spośród wielu wiodących dostawców. Mamy innowacyjne zespoły techniczne, które wybierają niezawodny sprzęt i narzędzia, zapewniając, że wszystkie produkty spełniają spójne standardy jakości i wymagania użytkowników.
Sprawdź dostawców
Wybierz najlepszych dostawców
Optymalizacja zakupów

Metoda płatności

Bezpieczna i wygodna płatność VEVOR oferuje różne bezpieczne metody płatności, od PayPal po kartę kredytową, Twoja płatność jest bezpieczna, bezpieczna i wygodna.

Globalne magazyny

Stworzyliśmy ponad 40+ magazynów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Australii i innych krajach i regionach. Magazyn zajmuje łączną powierzchnię 300 000 metrów kwadratowych, a układ globalnego łańcucha dostaw został ukończony.

Bezproblemowe zakupy

Dziś nasze produkty obejmują ponad 30 kategorii i 1 milion rodzajów produktów. Ponadto VEVOR ma profesjonalny zespół obsługi posprzedażnej, który zawsze jest w pogotowiu, zapewniając przyjemne zakupy.
30-dniowe bezpłatne zwroty
30-dniowa gwarancja
Obsługa klienta 24/7
Darmowa dostawa
49-896-282-4112 Od poniedziałku do piątku 09:00 - 17:00 ©2009 - 2022 VEVOR Wszelkie prawa zastrzeżone