Na prawdę fajna maszyna, jedynie ostrze słabej jakości, bardzo szybko sie zużyło, ale ogólnie kupujesz te Maszynę i ostrze z sendiego extrema i maszyna leci jak trzeba, sztywna, plytka sie nie przesuwa, jedyny minus to tez laser ktory ciężko ustawić i ciągle sie przesuwa, i ogólnie fabrycznie tez nie jest na idealnej lini od początku, ale tak po za tym nie ma sie do czego przyczepić, polecam, tnie jak głupia nawet 1.7cm paski