VEVOR PL PL
Wybierz kraj/region, język i walutę, którą preferujesz podczas zakupów.
Dostawa do
Your Address
Witam, Zaloguj się
Konto & zamówienie
Bezpłatna Dostawa 30-dniowe Zwroty Bez Kłopotów 12-miesięczna Gwarancja
Klucz dynamometryczny VEVOR 3/8 ", 5-50Nm Klucz dynamometryczny Zestaw rowerowy i motocyklowy, dokładność błędu ± 2%, adapter 1/2-1/4", klucz dynamometryczny z głowicą grzechotkową 72 Przyjazny dla użytkownika regulowany Klucz dynamometryczny VEVOR 3/8 ", 5-50Nm Klucz dynamometryczny Zestaw rowerowy i motocyklowy, dokładność błędu ± 2%, adapter 1/2-1/4", klucz dynamometryczny z głowicą grzechotkową 72 Przyjazny dla użytkownika regulowany Klucz dynamometryczny VEVOR 3/8 ", 5-50Nm Klucz dynamometryczny Zestaw rowerowy i motocyklowy, dokładność błędu ± 2%, adapter 1/2-1/4", klucz dynamometryczny z głowicą grzechotkową 72 Przyjazny dla użytkownika regulowany Klucz dynamometryczny VEVOR 3/8 ", 5-50Nm Klucz dynamometryczny Zestaw rowerowy i motocyklowy, dokładność błędu ± 2%, adapter 1/2-1/4", klucz dynamometryczny z głowicą grzechotkową 72 Przyjazny dla użytkownika regulowany Klucz dynamometryczny VEVOR 3/8 ", 5-50Nm Klucz dynamometryczny Zestaw rowerowy i motocyklowy, dokładność błędu ± 2%, adapter 1/2-1/4", klucz dynamometryczny z głowicą grzechotkową 72 Przyjazny dla użytkownika regulowany Klucz dynamometryczny VEVOR 3/8 ", 5-50Nm Klucz dynamometryczny Zestaw rowerowy i motocyklowy, dokładność błędu ± 2%, adapter 1/2-1/4", klucz dynamometryczny z głowicą grzechotkową 72 Przyjazny dla użytkownika regulowany Klucz dynamometryczny VEVOR 3/8 ", 5-50Nm Klucz dynamometryczny Zestaw rowerowy i motocyklowy, dokładność błędu ± 2%, adapter 1/2-1/4", klucz dynamometryczny z głowicą grzechotkową 72 Przyjazny dla użytkownika regulowany
SXSNLBSSSZNSZJMUJV0

Klucz dynamometryczny VEVOR 3/8 ", 5-50Nm Klucz dynamometryczny Zestaw rowerowy i motocyklowy, dokładność błędu ± 2%, adapter 1/2-1/4", klucz dynamometryczny z głowicą grzechotkową 72 Przyjazny dla użytkownika regulowany

353.99zł
353.99
Zaoszczędź do 15% dzięki cenie PRO. Zarejestruj się, aby uzyskać bezpłatne konto PRO.

O tej pozycji

  • Bezkompromisowa dokładność: nasz cyfrowy klucz dynamometryczny 3/8" ma zakres momentu obrotowego 3,7-37 ft.lbs / 5-50 Nm i oferuje wyjątkową dokładność do ±2%. Certyfikaty kalibracji są dołączone do każdego zestawu kluczy dynamometrycznych, zapewniając bezpieczne i dokładne dokręcanie elementów złącznych w pojeździe lub sprzęcie bez powodowania uszkodzeń.
  • Wyprodukowany z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej, ten wytrzymały klucz dynamometryczny przechodzi rygorystyczny sześcioetapowy proces obróbki cieplnej i jest wykończony chromowanym wykończeniem dla optymalnej odporności na rdzę i korozję. Gładka powierzchnia elektronicznego klucza dynamometrycznego ułatwia również czyszczenie.
  • Przejrzystość na pierwszy rzut oka: Nasz cyfrowy zestaw kluczy dynamometrycznych jest wyposażony w wyświetlacz LED o wysokiej rozdzielczości i zintegrowane podświetlenie, które umożliwia krystalicznie czysty odczyt nawet przy słabym oświetleniu. Cztery jednostki miary — Nm, cale-lbs, stopy-lbs i kg-m zwiększają wygodę.
  • Wysoka kompatybilność: regulowany klucz dynamometryczny jest dostarczany z adapterami napędowymi i przedłużkami, co czyni go niezwykle wszechstronnym narzędziem do różnych zastosowań. Ten cyfrowy klucz dynamometryczny z napędem 3/8 cala (0,3175 cm) jest kompatybilny zarówno ze śrubami o rozmiarze 1/2 cala, jak i 1/4 cala, jest idealny do użytku w ciasnych przestrzeniach lub głębokich obszarach o ograniczonym dostępie.
  • Wydajność: odwracalna głowica grzechotkowa umożliwia szybki montaż i demontaż nasadek jedną ręką, co zwiększa wydajność pracy i oszczędza cenny czas. Dzięki trzem trybom pracy - w czasie rzeczywistym, w godzinach szczytu i pamięci ustawień - możesz wybrać tryb, który odpowiada Twoim potrzebom, aby pracować wydajnie i szybko. Doświadcz wygody i wydajności naszego klucza dynamometrycznego już teraz!

Najczęściej Kupowane Razem

Ludzie, którzy kupili ten przedmiot, kupili również

Klucz dynamometryczny VEVOR 3/8 ", 5-50Nm Klucz dynamometryczny Zestaw rowerowy i motocyklowy, dokładność błędu ± 2%, adapter 1/2-1/4", klucz dynamometryczny z głowicą grzechotkową 72 Przyjazny dla użytkownika regulowany
Pozostało tylko 1, zamów wkrótce
vevorA+Template
Mechaniczny klucz dynamometryczny 3/8 cala
Klucz dynamometryczny VEVOR 3/8
Klucz dynamometryczny VEVOR 3/8
Mechaniczny precyzyjny klucz dynamometryczny marki VEVOR to idealne rozwiązanie! Dzięki dokładności do ±2% ten klucz dynamometryczny jest idealny do naprawy precyzyjnych instrumentów, cennych instrumentów i samochodów.
Klucz dynamometryczny VEVOR 3/8
Klucz dynamometryczny VEVOR 3/8
Klucz wykonany jest z dużą dbałością o szczegóły. Powierzchnia jest chromowana, dzięki czemu jest gładka jak lustro, odporna na rdzę i korozję oraz łatwa do czyszczenia. Wnętrze wykonane jest z trwałej i wytrzymałej stali chromowo-wanadowej.
Klucz dynamometryczny VEVOR 3/8
Klucz dynamometryczny VEVOR 3/8
Dzięki trybowi czasu rzeczywistego, trybowi szczytowemu i trybowi zaprogramowanej pamięci możesz szybko przełączać się między trybami, aby być precyzyjnym i wydajnym w zależności od nawyków użytkowania.
Klucz dynamometryczny VEVOR 3/8
Klucz dynamometryczny VEVOR 3/8
Po osiągnięciu ustawionej wartości momentu obrotowego klucz dynamometryczny przypomina o zaprzestaniu stosowania siły za pomocą wyświetlacza LED, wibracji i dźwiękowego sygnału ostrzegawczego, aby Twoje przedmioty nie zostały uszkodzone przez nadmierny moment obrotowy.
Klucz dynamometryczny VEVOR 3/8
Klucz dynamometryczny VEVOR 3/8
Narzędzie umożliwia demontaż i montaż gniazda za pomocą jednego kliknięcia, dzięki czemu można je obsługiwać jedną ręką. Ta funkcja oszczędza czas i wysiłek, czyniąc pracę bardziej wydajną i usprawnioną.
Klucz dynamometryczny VEVOR 3/8
Klucz dynamometryczny VEVOR 3/8

Specyfikacja

Numer modelu produktu
11037FTLB
Zakres momentu obrotowego
3,7-37 ft.lbs / 5-50 Nm
Rozmiar napędu
3/8 cala / 0,3175 cm
Zęby zapadkowe
72
Dokładność
zgodnie z ruchem wskazówek zegara/przeciwnie do ruchu wskazówek zegara ± 2%
Waga netto
4,3 funta / 1,95 kg
Rozmiar produktu
16.9x1.4x1.3 cala/43x3.5x3.4 cm
Rozmiar opakowania
18x5.7x3.1 cala/45.5x14.5x8 cm
Pytania i odpowiedzi
Typowe pytania dotyczące produktów: Czy produkt jest trwały? ...

Opinie klientów

Oceny według funkcji

  • 4.7
  • 4.8
  • 4.8
  • 4.9
  • Zobacz więcej Zobacz mniej
1 Recenzje
Wyczyść filtry
Kyle Kyle
Good quality
Good torque wrench for the price. No issues with it so far.

Ludzie którzy oglądali ten przedmiot oglądali również

Wskazówki i inspiracje
Zalecane wyszukiwania
TOUGH TOOLS, HALF PRICE