VEVOR PL PL
Wybierz kraj/region, język i walutę, którą preferujesz podczas zakupów.
Dostawa do
Your Address
Witam, Zaloguj się
Konto & zamówienie
Bezpłatna Dostawa 30-dniowe Zwroty Bez Kłopotów 12-miesięczna Gwarancja
Urządzenie do wciągania kabla VEVOR Wysokiej jakości spirala do wciągania o długości 30,5 m z włókna szklanego, w tym bawełniane rękawiczki i linka zamykająca do pustych rur z kablem niełamliwym [4,5 mm] Sprężyna do wciągania Urządzenie do wciągania Urządzenie do wciągania kabla VEVOR Wysokiej jakości spirala do wciągania o długości 30,5 m z włókna szklanego, w tym bawełniane rękawiczki i linka zamykająca do pustych rur z kablem niełamliwym [4,5 mm] Sprężyna do wciągania Urządzenie do wciągania Urządzenie do wciągania kabla VEVOR Wysokiej jakości spirala do wciągania o długości 30,5 m z włókna szklanego, w tym bawełniane rękawiczki i linka zamykająca do pustych rur z kablem niełamliwym [4,5 mm] Sprężyna do wciągania Urządzenie do wciągania Urządzenie do wciągania kabla VEVOR Wysokiej jakości spirala do wciągania o długości 30,5 m z włókna szklanego, w tym bawełniane rękawiczki i linka zamykająca do pustych rur z kablem niełamliwym [4,5 mm] Sprężyna do wciągania Urządzenie do wciągania Urządzenie do wciągania kabla VEVOR Wysokiej jakości spirala do wciągania o długości 30,5 m z włókna szklanego, w tym bawełniane rękawiczki i linka zamykająca do pustych rur z kablem niełamliwym [4,5 mm] Sprężyna do wciągania Urządzenie do wciągania Urządzenie do wciągania kabla VEVOR Wysokiej jakości spirala do wciągania o długości 30,5 m z włókna szklanego, w tym bawełniane rękawiczki i linka zamykająca do pustych rur z kablem niełamliwym [4,5 mm] Sprężyna do wciągania Urządzenie do wciągania
DJPYD316100FT6K90V0

Urządzenie do wciągania kabla VEVOR Wysokiej jakości spirala do wciągania o długości 30,5 m z włókna szklanego, w tym bawełniane rękawiczki i linka zamykająca do pustych rur z kablem niełamliwym [4,5 mm] Sprężyna do wciągania Urządzenie do wciągania

126.99zł
126.99
Zaoszczędź do 15% dzięki cenie PRO. Zarejestruj się, aby uzyskać bezpłatne konto PRO.

30,5 m²

  • 73,2m
  • 30,5 m²

O tej pozycji

  • Materiał drutu Premium: Taśma rybna wykonana jest z wysokiej jakości drutu prowadzącego z włókna szklanego. Nurkuj w trudnych zakrętach 120° z naszym drutem o średnicy 4,5 mm i długości 30,5 m. Jest nieprzewodzący, nie rdzewieje i wytrzyma upływ czasu. Nowy najlepszy przyjaciel Twojego drutu!
  • Suwak jak marzenie: Dzięki główce pociągowej wykonanej z niklowanej stali węglowej nasz pasek wędkarski umożliwia przesuwanie kabli po rurach i płynne pokonywanie skomplikowanych zakrętów bez zaczepiania się. Pożegnaj frustrujące przeszkody związane z ciągnięciem kabla!
  • Czuły układ hamulcowy: nasza blokada kciuka chroni Twoje plecy! Zapewnia pewne trzymanie wciągarki podczas prowadzenia i ciągnięcia. Nigdy więcej poślizgu i pogrubionego uchwytu? Absolutny komfort. Jest łatwy w przenoszeniu i zapobiega otarciom dłoni podczas zwijania.
  • Ochrona odporna na uderzenia: dzięki wytrzymałej obudowie z ABS i PP nasz pomocnik do ciągnięcia kabla wytrzymuje codzienne upadki bez pękania. W połączeniu z uchwytem zapewnia stabilność i wymaga mniejszego wysiłku podczas zwijania paska, zwiększając Twoją produktywność.
  • Wszechstronny w zakresie okablowania: pierwszy wybór w przypadku instalacji kablowych w pomieszczeniach. Od kanałów ściennych po podłogowe, od telekomunikacji po ogólną instalację elektryczną - ten ściągacz do drutu z taśmą rybną ma wszystko! I zawsze pamiętaj o rękawiczkach podczas pracy. Bezpieczeństwo przede wszystkim, zabawa zawsze!

Najczęściej Kupowane Razem

Ludzie, którzy kupili ten przedmiot, kupili również

Urządzenie do wciągania kabla VEVOR Wysokiej jakości spirala do wciągania o długości 30,5 m z włókna szklanego, w tym bawełniane rękawiczki i linka zamykająca do pustych rur z kablem niełamliwym [4,5 mm] Sprężyna do wciągania Urządzenie do wciągania
30,5 m²
Pozostało tylko 1, zamów wkrótce
Kluczowe cechy
Taśma rybna o długości 30,5 m
Zgadza się! Dzięki najwyższej jakości włóknu szklanemu ta taśma rybna jest jak Hulk wśród kabli. Solidne, odporne na zużycie i odpowiednie do trudnych kabli.
Slajd? Więcej niż szybowanie
Służy do tego niklowana głowica ze stali węglowej. Koniec z momentami „utknięcia w błocie”. Ta taśma rybna ślizga się po ciasnych miejscach niczym masło!
Wygodny uchwyt, udanej podróży
Nasza taśma zwijana ma wzmocniony uchwyt z wygodnym uchwytem. Został zaprojektowany tak, aby był przenośny i nie obciążał dłoni podczas zwijania kabla.
Urządzenie do wciągania kabla VEVOR Wysokiej jakości spirala do wciągania o długości 30,5 m z włókna szklanego, w tym bawełniane rękawiczki i linka zamykająca do pustych rur z kablem niełamliwym [4,5 mm] Sprężyna do wciągania Urządzenie do wciąganiaUrządzenie do wciągania kabla VEVOR Wysokiej jakości spirala do wciągania o długości 30,5 m z włókna szklanego, w tym bawełniane rękawiczki i linka zamykająca do pustych rur z kablem niełamliwym [4,5 mm] Sprężyna do wciągania Urządzenie do wciągania

Specyfikacja

Numer modelu przedmiotu
JLT-3
Długość taśmy rybnej
30,5 m (100 stóp)
Średnica opaski rybnej
4,5 mm (3/16 cala)
Materiał taśmy rybnej
włókno szklane
Waga produktu
1,4 kg (3,1 funta)
Rozmiar produktu
390 x 306 x 45 mm (15,4 x 12,1 x 1,78 cala)
Podręcznik
link do pobrania
Pytania i odpowiedzi
Typowe pytania dotyczące produktów: Czy produkt jest trwały? ...

Ludzie którzy oglądali ten przedmiot oglądali również

Wskazówki i inspiracje
TOUGH TOOLS, HALF PRICE